Bezpieczne zakupy

Blog

Jak się ubrać na parapetówkę? Stylizacje na domówkę ze znajomymi
Jak się ubrać na parapetówkę? Stylizacje na domówkę ze znajomymiParapetówka to jedno z tych wydarzeń, na które wybieramy się co najmniej kilka razy w ciągu całego życia. Bez dwóch zdań jest to okazja do świętowania, ale czy od gości w takim przypadku jest wymagany odświętny strój? Nie jest obowiązkowe, jednak warto dodać swojej stylizacji odrobinę blasku. W co się ubrać na parapetówkę? Jakie elementy garderoby będą odpowiednie?
Czytaj dalej
Moda biznesowa - czym charakteryzuje się biznesowy strój męski i damski?
Moda biznesowa - czym charakteryzuje się biznesowy strój męski i damski?Wizerunek to nasza wizytówka. Nic więc dziwnego, że w wielu firmach coraz częściej można spotkać się z pojęciem dress codu. Jak najprościej przetłumaczyć to sformułowanie? Dress code to zbiór zasad dotyczących norm dobierania ubioru do konkretnej sytuacji. Moda biznesowa rządzi się swoimi prawami. I z uwagi na to warto stosować się do jej zasad, aby nie popełnić modowego faux pas. Czym charakteryzuje się biznesowy look damski i męski?
Czytaj dalej
Modne kolory: khaki. Odkryj bluzy, sukienki, spodnie i kurtki khaki z Dstreet!
Modne kolory: khaki. Odkryj bluzy, sukienki, spodnie i kurtki khaki z Dstreet!Zieleń ma mnóstwo odcieni. Niektóre z nich różnią się między sobą minimalnie, a inne wyróżniają się ogromnym kontrastem. Jedną z barw, która od pewnego czasu cieszy się sporą popularnością i powraca w nowych odsłonach, jest kolor khaki. I choć dla wielu osób kojarzy się on ze spokojem i naturą, to można z jego pomocą stworzyć naprawdę ciekawe i energetyczne stylizacje. W tym tekście przedstawiamy najmodniejsze zestawienia z odzieżą dostępną w Dstreet!
Czytaj dalej
Kurtka damska z futerkiem - jeansowe i zimowe modele z Dstreet
Kurtka damska z futerkiem - jeansowe i zimowe modele z DstreetW trakcie sezonu jesienno-zimowego ani rusz bez ciepłego okrycia wierzchniego. Jednak znalezienie idealnego modelu to nie lada wyzwanie. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się kurtki z futerkiem, które od kilku lat nie wychodzą z mody. Aktualnie to okrycie wierzchnie można znaleźć w praktycznie każdym sklepie odzieżowym. W tym tekście przedstawiamy najciekawsze propozycje dostępne w ofercie Dstreet.
Czytaj dalej
pixel