Bezpieczne zakupy
Poprzednie Następne

Koszule męskie z długim rękawem

Artykułów: 238

Koszule męskie z długim rękawem na wiele okazji!

To prawda, że koszula męska z długim rękawem to swego rodzaju synonim męskiej elegancji. Trzeba jednak wiedzieć, że dawniej koszula była po prostu odzieżą zakładaną pod spód, a więc bielizną.

Współcześnie na rynku dostępne są zarówno modele wysoce formalne, jednolite kolorystycznie, wykonane z wysokogatunkowej bawełny do garniturów czy smokingów, jak i mniej formalne, ale równie eleganckie koszule wzorzyste, wykonane z różnorodnych tkanin: lnu, bawełny, włókien syntetycznych.

W Dstreet znajdują się koszule męskie o długich rękawach niemal każdego rodzaju. Wierzymy, że znajdziesz dla siebie swoją wymarzoną, w której Twoja sylwetka będzie prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie!

Koszule męskie (długi rękaw) – jak je wybierać?

Naczelną zasadą, którą powinien kierować się mężczyzna szukający dla siebie odpowiedniej koszuli z długimi rękawami, jest zasada dobrego dopasowania. Nawet najpiękniejsza koszula z jedwabiu nie będzie wyglądać dobrze na mężczyźnie jeśli będzie zbyt mała lub zbyt duża.

Przyciasne koszule zaczynają prezentować się bardzo nieatrakcyjnie – materiał za mocno opina ramiona i klatkę piersiową, guziki niemal trzeszczą, ciągnąc materiał koszuli i ukazując to, co się pod nią znajduje. Zbyt duża koszula będzie optycznie powiększy sylwetkę, co odbierze jej prawdziwego charakteru. Jak więc dobrać koszulę, by podkreślała wszystkie atuty męskiej sylwetki?

Przeglądając naszą ofertę koszul z długimi rękawami, pamiętaj o kilku podstawowych kwestiach z wiązanych z wyborem prawidłowego rozmiaru. Elegancka koszula męska biała (długi rękaw), którą wybierzesz, powinna być tak długa, by podczas siadania lub poruszania się nie mogła wysunąć się spod spodni. Zasada nie dotyczy koszul przeznaczonych do noszenia na wierzchu. Są krótsze od wcześniej wspomnianych i polecane są do tworzenia stylizacji mniej formalnych.

Szukasz koszuli do marynarki? Pamiętaj, że długość rękawa formalnej koszuli powinna być nieco dłuższa niż długość rękawa górnej części garnituru. Ponadto krawędź rękawa powinna spoczywać około półtora centymetra poniżej przegubu Twoich nadgarstków. Zasada tyczy się wszystkich koszul!

Szerokość koszuli w klatce piersiowej powinna dawać “swobodę” guzikom, aby nie napinały się na materiale koszuli, który z braku miejsca zacznie się nieestetycznie rozchodzić na boki. Kwestia kołnierzyka: jeśli zapiąłeś ostatni guzik i możesz swobodnie oddychać, a Twoja szyja nie wygląda na zbyt mocno opiętą, oznacza to, że wybrałeś odpowiedni rozmiar koszuli.

W naszym sklepie znajdziesz niemal każdy rodzaj koszuli z długim rękawem. Staną się podstawą wielu Twoich stylizacji. Każdy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną elegancką koszulę z długimi rękawami w kolorze białym bądź błękitnym w swojej garderobie, a także jedną na mniej formalne okazje. W naszej ofercie znajdują się oczywiście również koszule męskie czarne z długim rękawem na uroczystości wieczorowe.

Wierzymy, że w naszej ofercie znajdziesz koszulę, która uczyni wiele Twoich stylizacji wyjątkowymi!

pixel