Bezpieczne zakupy

Śledzenie Przesyłek

| Przygotowanie przesyłki

Kiedy złożysz zamówienie, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, starannie pakowane, po czym trafiają do sortowni i czekają na odbiór przez firmę kurierską. Po opuszczeniu sortowni, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. Wówczas firma kurierska wysyła do Ciebie wiadomość e-mail z numerem przesyłki, oraz linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Ważne! Funkcja trackingu nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć kilka godzin (w wyjątkowych okolicznościach 48 godzin) od momentu wygenerowania linku, aby precyzyjne śledzenie przesyłki było możliwe.

| Śledzenie przesyłki

GLS - dzień przed dostarczeniem paczki otrzymasz e-mail i/lub sms z powiadomieniem, że następnego dnia nastąpi dostarczenie. Przesyłkę dostarczaną przez firmę GLS możesz śledzić za pomocą linku - kliknij tutaj.

InPost - dzień przed dostarczeniem paczki otrzymasz e-mail i/lub z powiadomieniem, że następnego dnia nastąpi dostarczenie. W przypadku przesyłki Paczkomatowej, kod odbioru otrzymasz mailem i/lub smsem chwilę po tym, jak kurier dostarczy przesyłkę do wskazanego przez Ciebie paczkomatu. Przesyłkę dostarczaną przez firmę InPost możesz śledzić za pomocą linku - kliknij tutaj.

DPD - dzień przed dostarczeniem paczki otrzymasz e-mail i/lub sms z powiadomieniem, że następnego dnia nastąpi dostarczenie. Przesyłkę dostarczaną przez firmę DPD możesz śledzić za pomocą linku - kliknij tutaj.

Pocztex Kurier - dzień przed dostarczeniem paczki otrzymasz e-mail i/lub sms z powiadomieniem, że następnego dnia nastąpi dostarczenie. Przesyłkę dostarczaną przez Poczta Polska Pocztex Kurier możesz śledzić za pomocą linku - kliknij tutaj.

pixel