Bezpieczne zakupy

ONA

Na jakie spódnice warto postawić w sezonie wiosna-lato 2022?
Na jakie spódnice warto postawić w sezonie wiosna-lato 2022?

Nie da się ukryć, że wiosna i lato to dwie, najbardziej ulubione pory roku. Doceniają je w szczególności panie, które właśnie w tym okresie mogą wyciągnąć z szafy swoje najlepsze kreacje. Co więcej, wiosna i lato to również przyjemnie wysokie temperatury, które sprzyjają pokazywaniu większej ilości ciała i eksponowaniu swoich wdzięków. Wobec tego kobiety chętnie wybierają się na zakupy, by przygotować odpowiednio swoją szafę. W sezonie wiosna-lato 2022 będą królować spódnice. Na jakie modele warto postawić?


Czytaj dalej
Nowa kolekcja na sezon wiosenno-letni 2022 - bestsellerowe buty damskie
Nowa kolekcja na sezon wiosenno-letni 2022 - bestsellerowe buty damskie

Jakie są najmodniejsze buty damskie na nadchodzący sezon wiosenno-letni? Odpowiedzi warto na pewno szukać na słynnych pokazach mody oraz bacznie śledząc stylizacje tworzone przez znane blogerki. Nie trudno zauważyć, że dziś króluje wygodna moda sportowa. Na jakie sportowe obuwie damskie trzeba koniecznie zwrócić uwagę? Jeśli mowa o eleganckich butach na lato, to jakie modele są obecnie na topie? Gdzie kupić stylowe, ulubione obuwie?


Czytaj dalej
Z czym można komponować legginsy damskie? Modne stylizacje na co dzień!
Z czym można komponować legginsy damskie? Modne stylizacje na co dzień!Legginsy bardzo szybko znalazły się w gronie ulubionych elementów garderoby praktycznie każdej kobiety. Nie da się bowiem ukryć, że są one niezwykle wygodne, a także uniwersalne. Panie pokochały je również za to, że mogą one skutecznie wyeksponować nogi i podkreślić smukłą sylwetkę. Odpowiednio dobrane legginsy dają również wiele możliwości w zakresie tworzenia casualowych, sportowych i eleganckich stylizacji. Wobec tego jak i z czym można je skomponować?
Czytaj dalej
Kurtki jeansowe - nieprzemijający trend współczesnej mody
Kurtki jeansowe - nieprzemijający trend współczesnej mody

Współczesna moda nie znosi stagnacji. Są w niej trendy, które zapomina się, zanim na dobre się przyjmą, są też i takie, które wracają co kilka sezonów, nie dając o sobie zapomnieć. Niektóre ulegają detronizacji jedynie na krótko, by za chwilę objąć palmę pierwszeństwa i królować demokratycznie w naszych szafach, bez względu na płeć czy wiek. Do tych ostatnich należą kurtki jeansowe – klasyka, która od kilku sezonów święci modowe triumfy. Dziś już raczej nie wyobrażamy sobie życia bez jeansówek.


Czytaj dalej
pixel