Bezpieczne zakupy

INSPIRACJE

Hit tego lata top + spódnca
Hit tego lata top + spódncaHistoria lubi się powtarzać. Podobnie jest z trendami modowymi - nieustannie wracają niczym bumerang. Niekiedy okazuje się, że stara garderoba naszych mam, jest idealną bazą do stworzenia modnych stylizacji. Podobnie ma się sprawa z krótkimi topami, które obecnie przeżywają swój renesans.
Czytaj dalej
Damska sukienka w kilku odsłonach. Jak przygotować efektowną stylizację?
Damska sukienka w kilku odsłonach. Jak przygotować efektowną stylizację?Panuje przekonanie, że raz założonej sukienki nie powinno się zakładać ponownie. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej stylizacji i właściwym doborze dodatków ten sam element garderoby towarzyszyć może kobiecie podczas kilku wyjść.
Czytaj dalej
Modne kolory: pudrowy róż. Pudrowe sukienki, kurtki i bluzki w Dstreet
Modne kolory: pudrowy róż. Pudrowe sukienki, kurtki i bluzki w DstreetJest subtelny i romantyczny, ale z drugiej strony pełen charakteru. Od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Pudrowy róż, bo to właśnie o nim mowa to kolor, który podbija wybiegi i sprawdza się w wielu stylizacjach.
Czytaj dalej
Spodnie z kieszeniami cargo: odkryj joggery, jeansy i szorty cargo z Dstreet!
Spodnie z kieszeniami cargo: odkryj joggery, jeansy i szorty cargo z Dstreet!Spodnie męskie cargo były popularne w latach 90. Następnie zniknęły na jakiś czas z wybiegów mody, aby powrócić ze zdwojoną siłą. Aktualnie ten element garderoby nie jest zarezerwowany wyłącznie dla codziennych stylizacji, ponieważ bardzo dobrze sprawdza się także w eleganckich kreacjach.
Czytaj dalej
pixel