Bezpieczne zakupy

Krótkie spodenki męskie bojówki

Artykułów: 7

Krótkie spodenki męskie bojówki

Krótkie bojówki męskie – funkcjonalne i estetyczne!

Wielu mężczyzn dawno temu pogrzebało przekonanie o tym, że elegancki mężczyzna powinien unikać krótkich spodni. I słusznie! Współczesna moda męska zmienia się bardzo dynamicznie, czego przykładem może być rosnąca ilość rodzajów męskich szortów. Bardzo interesujące są szorty bojówki męskie, na które mężczyźni decydują się wiosną, latem i wczesną jesienią.

Bojówki krótkie męskie to odmiana standardowych bojówek, tyle tylko, że z krótkimi nogawkami. Sama budowa jednak tego typu spodni – nazywanych również spodniami cargo – nie uległa modyfikacji. Nadal są to te spodnie z charakterystycznymi bocznymi kieszeniami zapinanymi na klapkę i z dwoma napami. Ze względu na swój krój szorty męskie bojówki to doskonały wybór dla panów, którzy szukają funkcjonalnej odzieży zachowującej oryginalną estetykę.

Spodnie tego rodzaju należą do bardzo wygodnych bez względu na materiał wykonania. Są też projektowane w taki sposób, aby można w nich było nosić wiele przedmiotów – od portfela i telefonu zaczynając, a na kluczach do domu czy auta kończąc. Są odpowiednie do tworzenia casualowych sytuacji, okazują się niezawodne podczas wypadów za miasto, biwaków i kempingów, a także jako spodnie robocze.

W naszej ofercie znajdują się krótkie spodenki męskie bojówki wykonane z różnego rodzaju materiałów, na przykład z jeansu czy innych bawełnianych tkanin. Wiele barw, różnorodna estetyka i solidne wykonanie sprawiają, że szorty z naszej oferty z pewnością zainteresują wielbicielu streetwearu i workwearu!

Bojówki męskie krótkie moro, czyli powrót klasyki!

W naszej ofercie znajdują się bardzo różne modele bojówkowych szortów, a wśród nich między innymi bojówki krótkie męskie utrzymane w legendarnej kolorystyce i wzornictwie – szorty moro. Ten wzór jest często stosowany jako kamuflaż i znajduje się także na wojskowych mundurach wielu armii świata.

Robi drapieżne wrażenie i jest polecany dla mężczyzn, którzy szukają w swoich codziennych stylizacjach mocnych, męskich akcentów. Krótkie bojówki moro w zestawieniu z T-shirtami w czarnych barwach, okularami przeciwsłonecznymi i sportowym obuwiem tworzą bardzo udaną stylizację, która z pewnością zostanie zauważona przez otoczenie.

Bojówki są uwielbiane przez miłośników streetwearu i urbexu (urban exploration – zwiedzanie opuszczonych budynków i kompleksów miejskich) ze względu na swoją funkcjonalność. W kieszeniach spodni tego typu można schować naprawdę pokaźną ilość różnego rodzaju przedmiotów potrzebnych podczas urbexowych wypraw.

Z czym łączyć krótkie spodenki bojówki męskie?

Ten rodzaj odzieży zaliczany jest do zdecydowanie mniej formalnej grupy ubrań. Z tego powodu należy łączyć spodnie bojówki krótkie męskie z odzieżą nieformalną, a więc wszelkiego rodzaju T-shirtami, koszulami flanelowymi, dresowymi bluzami z kapturem lub bez kaptura, sportowymi obuwiem, designerskimi sneakersami, skórzanymi paskami czy słomkowymi kapeluszami.

Należy jednak wystrzegać się połączeń z wysoce elegancką i formalną odzieżą. Zostanie to odebrane jako nieprzyjemny zgrzyt estetyczny – takie spodnie po prostu nie pasują do połyskujących z lekka marynarek czy spodni w kant.

Wierzymy, że znajdziesz w naszej ofercie szorty bojówki, których od dawna szukałeś. Mamy nadzieję, że będą dobrze się nosić, dodawać drapieżnego charakteru (i funkcjonalności) Twoim stylizacjom!

pixel