Bezpieczne zakupy

O Nas

Cień pod nagłówkiem

Dstreet to ogólnokrajowy portal z odzieżą damską i męską. Od kilku lat sukcesywnie spełniamy niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakosć i styl. Kierując się uczciwością, lojalnością oraz profesjonalizmem udało nam się zdobyć szerokie grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy obecni w świadmości setek tysięcy klientów z całej Polski, którzy wybrali już nasze produkty.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty pochodzące wyłącznie od europejskich dostawców, które są produkowane głównie w Europie. Dokonujemy wszelkich starań, aby ceny za oferowaną przez nas odzież były przystępne, gwarantując jednocześnie ich dobrą jakość. Podążamy za najnowszymi trendami mody i na bieżąco pragniemy dostarczać najnowsze dostępne kolekcje, sprzyjające współczesnym trendom obowiązującym w świecie mody.

Zespół wyszkolonych pracowników tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Funkcjonujemy w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży gwarantujące efektywne działanie. Nasz zespół intensywnie pracuje nad tym, aby zakupione towary docierały do Państwa szybko i w nienaruszonym stanie.

Dlaczego warto robić zakupy w Dstreet?

| Niskie ceny towarów

Oferujemy towary w najkorzystniejszych cenach na rynku. Negocjujemy najniższe stawki zakupu towarów bezpośrednio od producentów. Codziennie oferujemy setki produktów w najatrakcyjniejszych cenach w internecie.

| Okazje, rabaty i zniżki

Klienci Dstreet nieustannie otrzymują szereg zniżek oraz rabatów w rozmaitych promocjach i akcjach sezonowych. Informacje o wszystkich tego typu eventach wysyłane są drogą mailową oraz poprzez powiadomienia push. W związku z tym, mocno zachęcamy do subskrypcji Newslettera Dstreet.

| Zaufanie i komfort

Wygodne zakupy w internecie i bezpieczeństwo transakcji stanowią dla nas najwyższy priorytet. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi takie jak:

  • ekspresowa wysyłka każdego dnia roboczego
  • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
  • wygodne i szybkie sposoby płatności
  • darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 149,99 zł

| Gwarancja bezpieczeństwa zakupów

Ogromny nacisk kładziemy na ochronę danych osobowych, dlatego wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne. Każda sprzedaż jest ubezpieczona na 10 000 zł.

| Profesjonalna obsługa klienta

Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat produktów, pomogą dobrać rozmiar oraz krój i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszym asortymenem, procesem zakupowym i kwestiami technicznymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

| Moda przystępna jak nigdy!

Zakupy można zrobić w naszym sklepie zaledwie w kilka minut. System jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Formularz danych osobowych przy realizacji zawiera tylko niezbędne dane i nie zabiera Państwa cennego czasu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wskazówkami dotyczącymi dobierania rozmiaru oraz procedury zamawiania towarów.

Poznaj radość zakupów z Dstreet!
pixel