Bezpieczne zakupy

ON

Stylowe i uniwersalne buty męskie
Stylowe i uniwersalne buty męskieKwestia wyboru obuwia męskiego jest często trudna dla wielu panów. Obfitość różnych nowości, ogromny asortyment, różnorodność marek i zastosowanych materiałów – wszystko to może wprawiać w zakłopotanie. Dobrze dobrane buty idealnie dopełniają całą stylizację, dlatego warto wziąć pod uwagę różne możliwości.
Czytaj dalej
Jak nosić joggery męskie?
Jak nosić joggery męskie?

Męskie joggery to spodnie, które zyskały popularność stosunkowo niedawno. Ich wielbicielami stali się jednak szybko mężczyźni w każdym wieku. Cechą charakterystyczną joggerów są ściągacze na końcach nogawek, które umożliwiają eksponowanie obuwia. Modele wykonywane są z różnych materiałów, pasują do wielu sylwetek i okazji. To idealne rozwiązanie na codzienne wyjścia. Co warto wiedzieć o joggerach i z jakimi ubraniami je zestawić?


Czytaj dalej
Kurtki jeansowe - nieprzemijający trend współczesnej mody
Kurtki jeansowe - nieprzemijający trend współczesnej mody

Współczesna moda nie znosi stagnacji. Są w niej trendy, które zapomina się, zanim na dobre się przyjmą, są też i takie, które wracają co kilka sezonów, nie dając o sobie zapomnieć. Niektóre ulegają detronizacji jedynie na krótko, by za chwilę objąć palmę pierwszeństwa i królować demokratycznie w naszych szafach, bez względu na płeć czy wiek. Do tych ostatnich należą kurtki jeansowe – klasyka, która od kilku sezonów święci modowe triumfy. Dziś już raczej nie wyobrażamy sobie życia bez jeansówek.


Czytaj dalej
Jak dbać o ubrania, by cieszyć się nimi jak najdłużej?
Jak dbać o ubrania, by cieszyć się nimi jak najdłużej?Ubrania to element wyrażenia osobowości i charakteru,a zakupy to świetna odskocznia od codzienności. Czasem kupujemy świetny ciuch, a on po kilku miesiącach płowieje, kolor blaknie, materiał mechaci się, a my mamy poczucie, że wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Nie musi tak być! W tym artykule pokażę jak dbać o ubrania po to, by służyły jak najdłużej i cały czas wyglądały jak w dniu zakupu.
Czytaj dalej
pixel