Bezpieczne zakupy

ON

Jaki strój do biegania warto wybrać na wiosnę?
Jaki strój do biegania warto wybrać na wiosnę?

Wraz z nadejściem wiosny i ociepleniem temperatury, coraz więcej osób decyduje się na aktywność fizyczną na dworze. Jednym z najpopularniejszych sportów jest bieganie. Aby zacząć nie potrzebujemy specjalistycznego stroju. Przede wszystkim liczy się wygoda i dopasowanie ubioru do pogody panującej na zewnątrz. Ubrania sportowe do biegania powinny być przewiewne i lekkie, a dodatkowo zapewniać nam komfort, który ułatwi pokonywanie kolejnych kilometrów.


Czytaj dalej
Jak podwijać rękawy w koszuli męskiej?
Jak podwijać rękawy w koszuli męskiej?

Podwijanie rękawów w koszuli to szybki i sprytny sposób na nadanie na pozór eleganckiej stylizacji bardziej luźnego charakteru. Sprawdza się on również latem, gdy wysoka temperatura skłania raczej do wybierania cienkich i przewiewnych strojów. Ta wydawać by się mogło prosta czynność, bardzo często nie wychodzi tak jak powinna. Rękawy wyglądają niechlujnie i są podwinięte nierówno. Aby osiągnąć zadowalający efekt, warto zastosować się do poniższych porad.


Czytaj dalej
Białe spodnie - męskie stylizacje z białymi spodniami
Białe spodnie - męskie stylizacje z białymi spodniami

Białe męskie spodnie to wciąż mało popularny element garderoby panów. Wynika to z faktu, że mocno wyróżniają się na tle tradycyjnych strojów i nierzadko przykuwają spojrzenie. Panowie wzbraniają się przed ich założeniem z obawy przed zbyt dużym zainteresowaniem, a także ze względu na przeświadczenie o ich niepraktyczności. Biel w modzie męskiej została przyniesiona ze świata sportu. Dziś tego rodzaju spodnie świadczą o doskonałej znajomości trendów i świetnym wyczuciu stylu.


Czytaj dalej
Jakie spodnie do granatowej marynarki? Stylizacje 2019
Jakie spodnie do granatowej marynarki? Stylizacje 2019

Granatowa marynarka to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów męskiej garderoby. Sprawdza się nie tylko podczas eleganckich wyjść, ale również przy mniej oficjalnych okazjach. Zasadnicze pytania, które pojawiają się przy tworzeniu stylizacji to jakie spodnie i jaka koszula do granatowej marynarki? Wszystko zależy od stopnia formalności jaki chcemy przyjąć. Co ciekawe, ten sam model marynarki może być noszony na wiele sposobów z różnymi dodatkami.


Czytaj dalej
pixel