Bezpieczne zakupy

Koszule w paski męskie

Artykułów: 5

Koszula w paski męska

Koszule męskie w paski – odpowiednie na wiele okazji!

Nie należysz do miłośników kraty, a koszule jednolite zdążyły Ci się znudzić? A może po prostu planujesz rozbudowę swojej garderoby? Tak czy inaczej – z pewnością zainteresuje Cię oferta koszul w kratę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ubranie, jakim jest koszula w paski męska, to propozycja dla mężczyzn, którzy szukają elegancji, która dobrze odnajduje się w casualowych stylizacjach. Czy to oznacza, że klasyczna koszula w pionowe paski męska jest odpowiednia tylko do kreacji utrzymanych w tym stylu? Oczywiście nie!

Koszule ze wzorem w paski są niezwykle uniwersalne. W Dstreet znajdziesz takie, które założysz na ślub i wesele lub inne bardziej formalne uroczystości z obowiązkowym wysokim dress code’em – przydatna będzie wtedy niebieska koszula w paski czy biała koszula w paski niebieskie, jasnoniebieskie, szarawe lub w innym jasnym odcieniu. Odnajdziesz również modele świetnie komponujące się ze sportowymi marynarkami w stylu smart casual, z kolei koszula w czerwone paski pozwoli stworzyć Ci niesamowite stylizacje casualowe (a także te bardzo oryginalne i zwracające na siebie uwagę).

Męska koszula w paski: wizytowa, półformalna, codzienna – którą wybrać i kiedy?

Błędem jest myślenie, że koszula męska w paski należy do koszul eleganckich, ale nieformalnych. W rzeczywistości koszula męska w paski pionowe może być zarówno wizytowa, jak i codzienna. Wszystko zależy od faktury tkaniny, z której została uszyta i wielkości pasków i odległości między nimi, a także obecności kołnierzyka bądź stójki.

Jasna koszula w niebieskie paski z kołnierzykiem idealnie pasuje do bardzo eleganckich marynarek, krawatów i much, spodni w kant i skórzanych butów. Inne koszule tego typu utrzymane w jasnej kolorystyce również będą odpowiednie czy to na uroczystości rodzinne, biznesowe spotkania czy sformalizowane imprezy okolicznościowe. Podobnie jak biała koszula w prążki męska o gładkiej fakturze, która nieco połyskuje – zestawisz ją z ogromem garniturów w jasnych i ciemnych barwach.

Koszula męska w paski pionowe o dużej szerokości będzie odpowiednia do bardziej casualowych stylizacji, a więc dobrych jeansów i sportowej marynarki. Należy jednak pamiętać, aby unikać połączeń kraty z paskami lub wykazywać ostrożność w łączeniu słabo do siebie pasujących wzorów. W wyjątkowych okolicznościach kreacja może wyglądać świetnie, jednak bez doświadczenia w tworzeniu takich połączeń można osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego.

Pamiętaj, że koszula w pasy męska może też stanowić doskonały element codziennego stroju, który zakładasz bez okazji. W pasiastych koszulach z pewnością będziesz wyglądał atrakcyjnie nawet w bardzo casualowych stylizacjach – estetyka pasków na koszuli jest ponadczasowa i wygląda bardzo korzystnie, wyszczupla też optycznie sylwetkę.

Przeglądaj ofertę Dstreet, wybieraj pomiędzy różnymi pasiastymi koszulami, kupuj modele dostosowane do swoich preferencji i upodobań, a my liczymy, że wrócisz do nas po więcej modnych koszul w paski (i wielu innych)!

pixel