Bezpieczne zakupy

Koszule z krótkim rękawem męskie

Artykułów: 24

Koszula męska krótki rękaw

Koszule męskie z krótkim rękawem – wysoki poziom komfortu w upalne dni!

Czy wiedziałeś, że koszule męskie na krótki rękaw pojawiły się w latach dwudziestych ubiegłego wieku jako standardowy ubiór tenisistów? Przez trzydzieści następnych lat męska koszula z krótkim rękawem torowała sobie drogę do głównego nurtu mody, stając się jej pełnoprawnym elementem, nie zaś jedynie ubiorem sportowym.

Triumf koszul o skróconych rękawach nie trwał jednak długo, bo popularność z lat pięćdziesiątych szybko się rozwiała. Ten typ odzieży musiał więc czekać na ponowne, obecnie jednak jest nie tylko niesamowicie popularny, ale wręcz wszechobecny. To oznacza, że często można spotkać niezbyt estetyczne egzemplarze tego szczególnego rodzaju odzieży.

W Dstreet dbamy o to, by męskie koszule z krótkim rękawem odpowiadały aktualnym trendom modowym i wyróżniały się oryginalną estetyką bądź ponadczasowym, klasycznym stylem. Szukasz dla siebie koszuli z krótkimi rękawami, w której będziesz czuł się swobodnie i elegancko? Wierzymy, że w naszym sklepie znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Koszula z krótkim rękawem męska i jej cechy

Oczywistą cechą wyróżniającą ten typ odzieży jest krótki rękaw. Koszula męska z krótkim rękawem jest z tego powodu idealna na upalne letnie dni, ale nie tylko. Mężczyźni noszą koszule tego rodzaju także ciepłą wiosną, gdy temperatura na zewnątrz pozwala na założenie czegoś lżejszego. Koszule z krótkimi rękawami, choć rzadziej, są także spotykane wczesną jesienią.

Należy też podkreślić, że ubiór tego rodzaju trzeba przyporządkować do grupy odzieży nieformalnej. Dlatego są dobrą propozycją dla osób wybierających się na spotkanie z przyjaciółmi, imprezę plażową czy pool party. Przestrzegamy przed zakładaniem koszul z krótkimi rękawami na wesele! Jest to wyjątkowo estetyczny zgrzyt w czyimś stroju, chyba że wesele jest organizowane przez osoby, które chcą podejść do tego dnia z dużą dozą dystansu.

Koszule z krótkim rękawem męskie z naszego sklepu wykonane są z wysokogatunkowej bawełny z domieszkami innych tkanin (poliester, elastan), dzięki czemu dobrze dopasowują się do kształtu sylwetki. Oferujemy koszule jednolite lub wzorzyste. W drugiej grupie znajdują się egzemplarze we wzory kwietne oraz geometryczne. W ofercie znajdują się także koszule męskie sportowe (krótki rękaw), w tym te w największym rozmiarze, jak koszula męska XXL (krótki rękaw).

Z czym łączyć koszule z krótkimi rękawami?

Ilość stylizacji, które można stworzyć, wykorzystując koszule męskie (krótki rękaw) jest niemal nieograniczona. Nie ma cienia przesady w stwierdzeniu, że krótki rękaw pasuje niemalże do wszystkiego, wyłączając oczywiście ubiór wysoce sformalizowany i elegancki, czyli garnitury czy smokingi.

Bawełniana koszula męska (krótki rękaw) pasuje zarówno do krótkich, jak i długich spodni. Idealnie łączy się wszelkiego rodzaju szortami: jeansowymi, typu chino, lnianymi, bawełnianymi, a w niektórych przypadkach nawet dresowymi (tutaj jednak warto zastosować zasadę szeroko pojętego umiaru!).

W naszym sklepie z pewnością znajdziesz model odpowiedni dla siebie!

pixel