Bezpieczne zakupy

Blog

Jesienne stylizacje do pracy – modne i eleganckie ubrania z Dstreet
2021-08-29

Jesienne stylizacje do pracy – modne i eleganckie ubrania z Dstreet

Stylizacja do pracy – jaka powinna być?

Profesjonalny wygląd obowiązuje w każdej pracy, szczególnie jeśli mamy spotkania z klientami. Szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia mamy tylko jedną i musimy o tym pamiętać. Podczas wybierania eleganckich stylizacji do pracy kierujmy się nie tylko ich designem, ale też komfortem noszenia. Nie ma możliwości, byśmy wydajnie i dobrze pracowali, jeśli coś będzie nas uciskać, uwierać, obcierać.

Zwróćmy też uwagę na to, by w jesiennych stylizacjach nie było nam za gorąco. W wielu miejscach pracy jesienią zostaje włączone ogrzewanie. To szczególnie istotne, gdy spędzamy długi czas akurat przy samym grzejniku.

Zestawy ubrań do pracy – sukienka, sweter czy koszula?

Niewątpliwie uniwersalnym jesiennym ubraniem jest sukienka. Wówczas nie ma już potrzeby dopasowywania góry do dołu. Wystarczą jedynie rajstopy, buty oraz – w zależności od charakteru pracy – na wierzch sweter bądź żakiet. Ciekawą propozycją jest sukienka DESTA czarna, z długim rękawem i stonowanym wzorem w kwiaty, o kroju leżącym dobrze na niemal każdej sylwetce.

sukienka damska w kwiaty Desta czarna Dstreet EY1406

Nie zapominajmy oczywiście o klasyce w stylizacjach do pracy, czyli spodniach i koszuli. Koszule damskie do pracy – mniej lub bardziej eleganckie – są niezwykle częstym wyborem. Dlaczego? Dzięki nim prezentujemy się profesjonalnie, a przy tym są one niezwykle wygodne i w żadnym razie nie zaburzają naszych proporcji. Warto przyjrzeć się bliżej basicowej koszuli damskiej INSECT ze złotymi guzikami. W zależności od preferencji nosimy ją ze spódnicą bądź spodniami – puszczoną luźno bądź włożoną do środka – tworząc wygodny zestaw ubrań do pracy. Możemy go rozświetlić kardiganem MOLLER w ciekawym żółtym kolorze.

W nowej ofercie jesiennej Dstreet mamy też szeroki wybór bluzek różnego typu. Choć wydaje się, że ubranie jesienne równa się długi rękaw, to wcale nie musi tak być. Równie dobrze możemy nosić krótki, jeśli tylko jest nam tak wygodnie. Polecamy zatem prostą, ale efektowną bluzkę damską BUENITA z baskinką lub białą bluzkę damską NELO, do której można dobrać właściwie wszystko.

biała bluzka damska NELO Dstreet RY1459

Elegancką stylizacją jesienną jest też sweterek i spódnica, przewiązane paskiem, jak to zestawiono w przypadku swetra damskiego TULIUM. Dodatkowo dużą rolę odgrywa tu delikatny różowy kolor.

sweter damski TULIUM różowy MY0796

Jesienne stylizacje do biura – triki i wskazówki

Jesień bywa kapryśną porą roku i warto mieć świadomość, że pogoda może się w jednej chwili popsuć. Najbardziej praktyczną stylizacją do pracy są warstwy. W każdej chwili możemy zdjąć na przykład marynarkę lub sweter czy założyć w razie potrzeby, gdy uznamy, że jest nam zbyt chłodno lub czeka nas spotkanie z klientem. Jeśli mamy taką możliwość, naprawdę warto trzymać zapasową sztukę w pracy, która zawsze będzie pod ręką.

Ponadto obowiązkowym punktem jesiennych stylizacji powinien być parasol, tak by żaden deszcz nie popsuł naszego outfitu. Co więcej, praktycznym rozwiązaniem jest też pozostawienie w biurze butów na zmianę. Wówczas możemy przyjść nawet w kaloszach, brodząc w kałużach czy błocie i dopiero na miejscu włożyć czystą parę. Dzięki temu nasza elegancka stylizacja do pracy będzie prezentować się bez zarzutu.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel