Bezpieczne zakupy

Blog

Bad boy style — stylizacje dla niegrzecznych chłopców
2018-10-09

Bad boy style — stylizacje dla niegrzecznych chłopców

Zbuntowani, niegrzeczni, idący pod prąd. Mężczyźni, którzy łamią kobiece serca, a z ich ust nie schodzi łobuzerski uśmiech. Swoim ubiorem podkreślają luźny stosunek do świata. Nawet jeżeli w życiu nie są lekkoduchami, to poprzez zdystansowane spojrzenie na modę wzbudzają zainteresowanie i wyróżniają się w tłumie. Zobacz, jak wykreować wizerunek w stylu "bad boy".

W świecie mody "bad boy style" uznawany jest za swobodny i nonszalancki. Sięgają po niego mężczyźni, którzy bardziej od sztywnych garniturów cenią sobie luz casualowych ubrań. Nie zamykają się w schematach, w zamian za to przekraczają bariery i bawią się modą. Brzmi kusząco, ale czy każdy pan może kreować się na niegrzecznego chłopca? Niektórzy po prostu już tacy są — lekkoduchy z łobuzerskim uśmiechem, nawet po 30-stce nie przestają czarować urokiem zarezerwowanym wyłącznie dla nastolatków. Inni nad takim wyluzowanym wizerunkiem muszą popracować. Jedno jest pewne — po godzinach spędzonych przy biurku każdy ma ochotę zrzucić marynarkę, rozwiązać krawat i choć na chwilę wskoczyć w swobodne ubrania.

Młodzi gniewni i ich stylizacje

Tym mianem określamy pokolenie nastolatków, którzy zamiast przestrzegać zasad ustalają własne. To samo tyczy się ubioru. Niegrzeczne stylizacje podkreślają stosunek do świata i kształtują tożsamość właściciela. W założenia tego stylu wpisują się przede wszystkim casualowe ubrania, pozbawione zbędnego nadęcia, kantów i kołnierzyków. Garnitury odpadają, ale co z koszulami? Te kraciaste, swobodnie zarzucone na t-shirt doskonale komponują się z wąskimi bojówkami lub jeansami z przetarciami. Te właśnie fasony spodni są najchętniej wybierane przez niegrzecznych chłopców.

Bad boy style - ubrania dla zbuntowanych

Bywa, że w poszukiwaniu własnego stylu mężczyzna próbuje różnych połączeń. Zazwyczaj jednak w garderobie ma kilka bazowych elementów, które nadają kierunek wszystkim stylizacjom.

Wśród niezbędników niegrzecznego chłopca, oprócz wspomnianej koszuli w kratę i wąskich spodni znajdują się:

  • T-shirty z nadrukami — to najlepszy sposób na przekazanie "wiadomości dla świata". Zarówno hasła, jak również grafiki ożywiają całą stylizację i dodają jej niepowtarzalnego charakteru. Mogą nawiązywać do nurtów muzycznych, sportu czy miejsc na świecie, w których życie toczy się w szalonym pędzie.
  • Kurtka skórzana — klasyczny i ponadczasowy ubiór młodych gniewnych, którzy budują swój męski wizerunek w oparciu o wysokogatunkowe produkty. Inną zaletą kurtki skórzanej jest jej ponadprzeciętna trwałość — nawet po kilku sezonach wygląda dobrze, a ewentualne ślady noszenia tylko dodają jej charakteru.
  • Czapka typu snapback — trafione uzupełnienie każdej stylizacji, w której króluje miejski luz. Jest wygodna, chroni przed słońcem, ale przede wszystkim jest modnym gadżetem, który pasuje wszystkim mężczyznom.
  • Bluza z kapturem — wkładana przez głowę lub zasuwana na zamek, najlepiej ze ściągaczami i kieszeniami. Niezbędna w chłodniejsze dni, kiedy nie chcesz zmarznąć, a jednocześnie zależy Ci na dobrym wyglądzie i samopoczuciu. Bluzy męskie dla niegrzecznych chłopców mogą być gładkie lub opatrzone wyrazistymi nadrukami.

Wykreowanie wizerunku niegrzecznego chłopca nie jest trudne - pod warunkiem, że dobrze czujesz się w tej stylizacji. W tym przypadku nie chodzi bowiem o sam ubiór, ale też charakter, przekonania i stosunek do świata. Nie rób nic na siłę. Jeżeli nie czujesz klimatu "bad boy" wystarczy, że swoją garderobę urozmaicisz jedynie dodatkami czy pojedynczymi produktami z naszej listy.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel