Bezpieczne zakupy

Blog

Atletyczna sylwetka damska - jak ukryć szerokie ramiona i wyszczuplić plecy?
2021-04-15

Atletyczna sylwetka damska - jak ukryć szerokie ramiona i wyszczuplić plecy?

Jak rozpoznać szerokie ramiona u dziewczyn?

Czy łatwo rozpoznać szerokie ramiona u dziewczyn? Tak. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się osobie stojącej przed nami i zwrócić uwagę na to, czy pozioma linia ramion nie jest szersza od linii bioder. W przypadku proporcjonalnej sylwetki obie linie są równe. Właścicielki szerokich bioder mogą zmienić ich wygląd za pomocą diety i regularnych ćwiczeń fizycznych. Sprawa nieco komplikuje się jeśli chodzi o szerokie ramiona u kobiety. W takiej sytuacji należy bardzo dokładnie kompletować codzienne stylizacje.

Jak ukryć szerokie ramiona? Czy to w ogóle możliwe?

Atletyczna sylwetka damska to przede wszystkim szerokie ramiona. Warto więc zadbać o to, aby zrównoważyć dysproporcje pomiędzy dołem a górą sukienki w kwiaty midi. Co należy zrobić? Najprościej mówiąc, należy za pomocą odzieży poszerzyć linię bioder i zaakcentować talię. Najlepiej dokonać tego dopasowując konkretne elementy odzieży. Panie o atletycznej sylwetce powinny mieć w swojej szafie koszule czy sukienki wyposażone w falbanki, czy baskinki. Ten specjalny krój zazwyczaj dodaje kilku centymetrów. Ciekawym rozwiązaniem są także wszelkiego rodzaju paski w okolicach talii. Wszystkie wyżej wymienione triki sprawią, że nasza figura zdobędzie nieco proporcjonalności.

Szerokie ramiona - jaka sukienka będzie najlepsza?

Idealna sukienka na szerokie ramiona to sukienka z szerokimi ramiączkami. Jak widać na tym przykładzie, czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Tak skrojona kreacja sprawi, że atletyczna sylwetka damska nabierze proporcji i optycznie się wyszczupli. W tym przypadku można zainwestować w sukienki TRIOSET utrzymane w delikatnych i subtelnych kolorach, które nie będą zbyt mocno przyciągać wzroku. Właścicielki szerokich ramion powinny mieć w swojej szafie także topy i staniki z szerokimi ramiączkami, ponieważ powyższa zasada nie dotyczy wyłącznie sukienek. Sukienka na grubych ramiączkach to must have w Twojej szafie.

Szerokie barki u dziewczyny a elegancka koszula

Wiele pań z pewnością zastanawia się jak wyszczuplić ramiona za pomocą koszul i czy w ogóle jest to możliwe. Z taką zagwozdką z pewnością mierzą się kobiety, które na co dzień muszą wyglądać elegancko. Jaki fason koszuli należy wybierać w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem będą bluzki z szerokimi rękawami. Pożądane są także wszelkiego rodzaju falbany oraz rękawy w kształcie dzwonów. Z bluzką VENEZIO każda przedstawicielka płci pięknej stworzy zarówno elegancki, jak i sportowy look.

Szerokie ramiona - jakie wzory są wskazane?

Jesteś fanką kwiatów, prążków i groszków? To świetnie, ponieważ nie musisz z nich rezygnować. Z Twojej szafy powinny jednak zniknąć kreacje, w których górna część garderoby jest zbyt bardzo urozmaicona wzorami. Nie można także zapominać o tym, że poziome paski, choć piękne w swojej prostocie, to dodatkowo poszerzają ramiona.
Nie da się ukryć, że szerokie ramiona wpędzają w kompleksy, ponieważ wiele pań twierdzi, że ich sylwetka nabiera zbyt chłopięcego wyglądu. Warto jednak pamiętać o tym, że odpowiednio dopasowana garderoba może pomóc w zmianie zaburzonych proporcji.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
pixel