Bezpieczne zakupy
  • Dstreet Autumn'20: Stylowe Kurtki Damskie i Męskie
  • Mega Wyprzedaż w Dstreet: Aż do 70% Taniej!
  • Nowa Kolekcja: Dstreet Autumn
  • Kolekcja Dstreet Summer - Koszule Męskie

Kolorowe ręczniki plażowe

Artykułów: 1

Ręczniki plażowe z Dstreet

Wypoczynek na plaży lub nad brzegiem jeziora wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą niezbędnego ekwipunku. Bez wątpienia najważniejszym elementem każdego plażowicza jest ręcznik kąpielowy. Różni się on od zwykłego ręcznika używanego w łazience, gdyż ręczniki plażowe muszą być znacznie bardziej wytrzymałe. Służą do osuszania ciała, leżenia na plaży czy okrycia się przed wiatrem, dlatego ręczniki kąpielowe wykonane są z lekkich, ale szybkoschnących materiałów.

Ręczniki plażowe kąpielowe – duży wybór wzorów

Plaża to miejsce publiczne, gęsto oblegane przez wczasowiczów w trakcie sezonu. Warto więc się wyróżnić z tłumu i postawić na ręcznik kąpielowy duży, który będzie widoczny już z daleka. Nie można zapominać również o jego wzornictwie, gdyż w tej kwestii trendy w branży modowej mają dużo do powiedzenia. Najmodniejsze obecnie są ręczniki plażowe okrągłe, które pomieszczą kilka osób. U nas znajdziesz ręczniki na plażę w wielu ciekawych wzorach i kolorach. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim:

  • ręczniki kąpielowe duże z motywem flamingów,
  • utrzymane w pastelowej kolorystyce ręczniki plażowe duże,
  • okrągłe ręczniki plażowe ozdobione stylowym wzorem.

Decydując się na nasz ręcznik plażowy, nie tylko wygodnie odpoczniesz na plaży, ale także podkreślisz swój własny styl.

Ręcznik na plażę i nie tylko

Na nasz asortyment składają się tylko produkty najwyższej jakości, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału. Każdy ręcznik plażowy jest starannie wykończony i nie blaknie pod wpływem słońca czy słonej wody. Nasze duże ręczniki plażowe sprawdzą się także w domu, gdyż wyróżniają się dużą chłonnością i szybkim schnięciem, a dodatkowo mogą stanowić modny dodatek do wystroju łazienki.

pixel