Bezpieczne zakupy
  • Darmowa dostawa 27.02-01.03
  • Dstreet Winter'20: Mega Wyprzedaż
  • Dstreet Winter'20: Dresy Damskie

Eleganckie marynarki męskie

Artykułów: 2

Marynarki męskie eleganckie: szyk, ale nie sztywny styl.

Marynarki męskie eleganckie w dstreet.pl: kunsztowne fasony dla każdego.

Marynarki eleganckie należą go głównych elementów garderoby prawie każdego mężczyzny. Ich znaczenie i styl zmieniały się na przestrzeni lat, ale zawsze były synonimem dobrego smaku i podkreślały męski szyk. Z czasem nabrały także większej uniwersalności i dziś z powodzeniem mogą być noszone nie tylko jako część garnituru, ale również jako samodzielne elementy garderoby, harmonijne łączone z różnymi rodzajami spodni (np. jeansowymi). W sklepie Dstreet.pl oferujemy szeroki asortyment eleganckich marynarek, odzwierciedlających najnowsze światowe trendy. Proponujemy eleganckie ubrania w atrakcyjnych wzorach i niebanalnych fasonach. Nasze marynarki męskie to nie tylko wysmakowany, subtelny styl, który zachwyci każdego Pana, ale również gwarancja najwyższej jakości użytych tkanin. Proponujemy marynarki eleganckie w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno stonowane barwy i odcienie, jak i odważne zestawienia kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem męskich marynarek.

Marynarka męska elegancka jest najczęściej elementem garnituru, choć obecnie można ją także nosić samodzielnie i łączyć z różnymi elementami stroju. Nowoczesne marynarki są mniej sztywne i wymagające, jednak wciąż obowiązują te same zasady związane z noszeniem takiego stroju. Biorąc pod uwagę formę garnituru, dzielimy go na dwa rodzaje: z jednorzędowym lub dwurzędowym zapięciem. W fasonie jednorzędowym poły marynarki stykają się ze sobą i łącza guzikiem, natomiast przy dwurzędowym modelu części marynarki nachodzą na siebie. Marynarki garniturowe różnią się także między sobą ilością guzików. Obecnie najbardziej popularne są te wyposażone w dwa guziki. Zdarzają się także fasony posiadające trzy guziki, jednak są raczej przeznaczone dla panów wysokich i szczupłych. Warto wiedzieć, że gdy zakładamy marynarkę elegancką, wyposażona w więcej niż jeden guzik, wtedy ten znajdujący się na dole należy zostawić odpięty. W fasonie marynarki eleganckiej niezmiernie ważne są także kieszenie. Mogą być one proste lub skośne, a najbardziej formalne garnitury posiadają kieszenie nakładane.

W ofercie dsteet.pl marynarek męskich eleganckich znajdziemy fasony zapinane na jeden lub dwa guziki. Dostępne w tej kolekcji modele posiadają modny krój, idealnie dopasowujący się do każdej męskiej sylwetki. Marynarki eleganckie, znajdujące się w ofercie dstreet.pl, są wyposażone w trzy kieszenie zewnętrzne i dwie wewnętrzne, dodatkowo niektóre fasony posiadają ozdobne łaty na łokciach. W kolekcji dostępne są marynarki w różnych rozmiarach i kolorach. Znajdziemy tu bardzo stylowe modele w klasycznych barwach, na przykład czarny, brązowy, granatowy, szary, grafitowy, a także kolory wyrazista dla panów lubiących się wyróżniać, na przykład karmelowy, niebieski. Marynarka męska elegancka najlepiej komponuje się z koszula i krawatem, jednak dobierając spodnie do tej części garderoby panowie mają większą dowolność. Do takiej kreacji można zakładać spodnie typu chinos, jeansy, sztruksy lub spodnie materiałowe garniturowe. Dodatkowym ważnym element kreacji z marynarką elegancką są buty, najlepiej do takiego formalnego stroju wybierać mokasyny.

pixel