Bezpieczne zakupy
  • Dstreet Autumn'20: Stylowe Kurtki Damskie i Męskie
  • Mega Wyprzedaż w Dstreet: Aż do 70% Taniej!
  • Nowa Kolekcja: Dstreet Autumn

Modne czapki damskie

Artykułów: 1

Czapki z daszkiem na lato

W tworzeniu stylizacji liczy się nie tylko ubiór. Niezwykle ważne są akcesoria, które mogą być ozdobą, a jednocześnie pełnić rolę funkcjonalną. Tak jak czapki z daszkiem od lat wybierane są przez mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność oraz wyglądać modnie. Wybierają oni nie tylko klasyczne czapki męskie z daszkiem i regulacją na plastikowym pasku. Ci, dla których ubiór jest formą wyrażenia siebie oraz ci, którzy utożsamiają się z pewnymi kulturami, jak np. hiphopową wybierają snapback (czapki z prostym daszkiem) lub czapki besjbolówki.

Czapki snapback i czapki bejsbolówki — na czym polega różnica?

Wielu mylnie określa czapki snapback bejsbolówkami lub na odwrót. Jeżeli znasz się na aktualnych trendach i śledzisz modę inspirowaną stylem ulicy na pewno wiesz, że snapback to modne czapki z daszkiem i regulowanym tyłem. Tymczasem czapki bejsbolówki są tej regulacji pozbawione. Jeżeli streetwear jest Ci bliski, a swoim ubiorem chcesz podkreślić swój charakter lub preferencje muzyczne, snapback lub bejsbolówka będą najlepszym wyborem. Idealnie przylegają do głowy, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu. Dobrze chronią przed słońcem, dlatego modne czapki z daszkiem do nieodłączny element wakacyjnych stylizacji na luzie. Szeroki wybór DStreet obejmuje modne czapki z daszkiem, które są odpowiedzią na aktualne trendy.

Modne czapki z daszkiem — nasza oferta

Lubisz czapki bejsbolówki? Uważasz, że czapki z prostym daszkiem są bardziej efektowne niż inne nakrycia głowy? Dobrze trafiłeś! W DStreet oferujemy czapki z daszkiem w bogatej gamie kolorystycznej, gładkie lub wzorzyste. Część z nich posiada nadruk, a część haft. Nie brak również modeli, które tak jak biała czapka z daszkiem posiadają ozdobną aplikację na froncie podświetlana diodą LED. Czapki z daszkiem tak jak ubrania możesz zmieniać każdego dnia, tworząc wciąż nowe zestawy casualowe, sportowe oraz półformalne. Snapback to najlepszy wybór dla mężczyzn, którzy lubią czuć się swobodnie bez względu na okoliczności czy porę roku.

pixel