Zdjęcia i kolory

Rzeczywisty kolor towaru

Nasz sklep i marka Dstreet dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Który jest taki jaki jest w rzeczywistości.
W trosce o bardzo dokładne zaprezentowanie towaru, wszystkie nasze zdjęcia mogą być powiększane, aby Klient mógł dokładnie obejrzeć jakość wykończenia oraz detale.
Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji monitora używanego przez Klienta.
Wszystkie zdjęcia produktów znajdujące się w naszym sklepie robione są profesjonalnym sprzętem fotograficznym z użyciem lamp studyjnych. Prezentowane zdjęcia w ofercie to zdjęcia rzeczywiste przedstawiające rzeczywisty stan towaru.

Prawa autorskie

D-TEX jest właścicielem wszystkich zdjęć produktowych, grafik, logotypów oraz posiada do nich pełne prawa autorskie. D-TEX posiada również odpowiednie licencje do używania zdjęć wykorzystanych do tworzenia bannerów reklamowych. Ich kopiowanie, przerabianie, udostępnianie i publikowanie oraz wykorzystywanie w celach sprzedażowych jest zabronione i grozi sankcjami karnymi. D-TEX nie zezwala na ich używanie, rozpowszechnianie i dystrybuowanie bez wiedzy i zgody pisemnej pod rygorem roszczeń z tytułu łamania praw autorskich i dopuszczania się kradzieży własności intelektualnej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel