Program Rabatowy

PROGRAM RABATOWY - ZAŁÓŻ KONTO I OSZCZĘDZAJ NA ZAKUPACH!

Sklep Dstreet.pl przygotował dla swoich Klientów specjalną ofertę. Dzięki naszej propozycji dla stałych Klientów będziesz mógł dokonywać zakupów i oszczędzać przy tym całkiem duże pieniądze. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, czas to zmienić i już dziś skorzystać z naszej atrakcyjnej propozycji rabatowej. Poniżej przygotowaliśmy informacje na temat naszego programu rabatowego. Mamy nadzieje, że pomoże Ci to podjąć decyzję o zakupie i dołączysz do grona naszych stałych Klientów. Nasz program rabatowy skierowany jest do Klientów, którzy posiadają swoje konto w sklepie Dstreet.pl. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w naszym serwisie - zrób to już teraz. Wystarczy kilka chwil, by założyć konto i skorzystać z przysługujących Ci profitów. Dzięki rejestracji w naszym sklepie składanie zamówień stanie się prostsze i szybsze, poza tym na bieżąco będziesz mógł śledzić postępy w realizacji swoich zamówień.

ZASADY UDZIELANIA RABATU

Sklep internetowy Dstreet.pl oferuje atrakcyjny system stałych rabatów kumulacyjnych.

CO ZYSKASZ DZIEKI SYSTEMOWI RABATOWEMU?

Dzięki systemowi rabatowemu każdy Klient zarejestrowany w naszym sklepie internetowym już po zrealizowaniu pierwszego zamówienia otrzymuje rabat na wszystkie oferowane przez nas produkty przy każdych kolejnych zakupach.

JAK NALICZANY JEST RABAT?

Wysokosć rabatu uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zrealizwane zamówienia (koszty przesyłki nie są wliczane do wartości zamówienia).

Po wydaniu określonej kwoty klient otrzymuje:


  • 1% rabatu - po zrealizowaniu pierwszego zamówienia
  • 3% rabatu - po osiągnięciu sumy 1000 zł za zrealizowane zamówienia
  • 5% rabatu - po osiągnięciu sumy 1700 zł za zrealizowane zamówienia
  • 8% rabatu - po osiągnięciu sumy 2500 zł za zrealizowane zamówienia

CO DZIEJE SIĘ Z RABATEM W PRZYPADKU ZWROTU?

W przypadku zwrotu towaru różnica odejmowana jest od sumy za zrealizowane zamówienia.

JAK SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ AKTUALNEGO RABATU?

Wysokość aktualnego rabatu widoczna jest po zalogowaniu w panelu użytkownika.

UWAGA:

Program Rabatowy nie łączy się z innymi promocjami.

Uruchomienie programu rabatowego nastąpiło 1 października 2014 roku, zakupy dokonane przed tą datą nie będą uwzględnianie przy rabacie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel