Bezpieczne zakupy

Blog

Najmodniejsze kurtki damskie na okresy przejściowe
Najmodniejsze kurtki damskie na okresy przejścioweNiektóre pory roku mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jesień z pewnością do nich należy. Są kobiety, które kochają rześkie poranki, w innych coraz chłodniejsze wieczory i deszczowe dni wywołują trwogę. Pierwsza grupa zazwyczaj docenia tę porę roku także za jeszcze więcej możliwości komponowania stylizacji, gdyż ubieranie się warstwami stwarza dużo możliwości. Jakie kurtki damskie warto nabyć na nadchodzące deszcze? Podpowiadamy!
Czytaj dalej
Modne sukienki damskie na wesele
Modne sukienki damskie na weseleMimo tego, że nasze społeczeństwo stale jest poddawane licznym ograniczeniom działalności poszczególnych branż, można przecież snuć wizje o powrocie do czasów sprzed pandemii. Polski rząd cyklicznie znosi część wprowadzonych obostrzeń - również tych, które dotknęły branżę ślubną. Część z nas otrzymuje zaproszenia na uroczystości weselne. Jak ubrać się zgodnie z obecnymi trendami jeśli jesteśmy gośćmi na weselu i jak nie popełnić modowego faux pas?
Czytaj dalej
Popularne kurtki pilotki dla każdego mężczyzny
Popularne kurtki pilotki dla każdego mężczyzny

Stworzone na potrzeby wojska, w szczególności dla pilotów amerykańskich, będące na przestrzeni dekad symbolem stylu, męskości, buntu, jak również elegancji. Kurtki pilotki, to coś, co doceni każdy mężczyzna, nie tylko fan mocnych brzmień, czy Toma Cruis'a, ale także potrzebujący wyrazić siebie i swój gust. Jest wiele typów kurtek pilotek, które można różnie wykorzystać do stworzenia swojej kreacji.


Czytaj dalej
Kurtki męskie przeciwdeszczowe - jaki model wybrać?
Kurtki męskie przeciwdeszczowe - jaki model wybrać?Jesień i wiosna to najbardziej deszczowe sezony, jednak pogoda bywa kapryśna przez cały rok. Niezbędnym elementem męskiej garderoby jest więc stylowa kurtka przeciwdeszczowa, którą warto mieć zawsze przy sobie. Odpowiednio dobrany model ochroni ciało nie tylko przed deszczem i wilgocią, ale również przed wiatrem. Efektowny design pozwoli z kolei prezentować się atrakcyjnie niezależnie od panujących warunków. Jaką kurtkę przeciwdeszczową wybrać?
Czytaj dalej
pixel