Bezpieczne zakupy

Blog

Męskie spodnie dresowe- czy mogą być wyznacznikiem stylu?
Męskie spodnie dresowe- czy mogą być wyznacznikiem stylu?Panowie od zawsze doceniali sobie komfort, co z pewnością dało się łatwo zauważyć w sposobie, w jaki kreują oni swoje stylizacje. Niemniej jednak realia się mocno zmieniły, a obecnie mężczyźni stoją przed ogromnym dylematem odnośnie tego, jak można połączyć wygodę z klasą i elegancją. Na szczęście, zmieniają się także główne wyznaczniki stylu w modzie męskiej, co znacznie ułatwia panom zadanie. Jednym z klasyków w garderobie każdego mężczyzny są tradycyjne spodnie dresowe. Czy mogą być one wyznacznikiem stylu?
Czytaj dalej
Męska stylizacja na letnie wesele - co powinieneś wiedzieć?
Męska stylizacja na letnie wesele - co powinieneś wiedzieć?Lato to nie tylko czas upragnionych wakacji oraz urlopów. Jest to także sezon weselny. Wysoka temperatura oraz nagrzewające słońce nie zawsze pozwalają nam jednak na włożenie ulubionego garnituru czy ciężkich eleganckich butów. Jak zatem ubrać się na wesele latem?
Czytaj dalej
Wieczorna impreza nad rzeką? Na te stylizacje mogą postawić panowie!
Wieczorna impreza nad rzeką? Na te stylizacje mogą postawić panowie!Wieczorne imprezy nad rzeką to jeden z symboli letniego sezonu. Ciepło na zewnątrz, a także przyjemny szum wody sprzyja spotkaniom ze znajomymi i cieszeniu się świeżym powietrzem. Panowie z pewnością zdają sobie również sprawę z tego, że w tym wypadku, muszą się oni pokazać z jak najlepszej strony. Oznacza to konieczność odpowiedniego skomponowania stylizacji, która sprawi, że będą oni gwiazdami wieczornej imprezy nad rzeką. Jak więc można taki wyjątkowy, męski look stworzyć?
Czytaj dalej
Wieczorne wyjście? Oto jak panie mogą skomponować swój strój!
Wieczorne wyjście? Oto jak panie mogą skomponować swój strój!Przygotowywanie się na wielkie, wieczorne wyjścia czy też imprezy zawsze pochłaniało paniom wiele czasu. Nie powinniśmy się jednak dziwić, gdyż każda kobieta chce się zawsze prezentować w sposób absolutnie wyjątkowy i ponadczasowy. Okazuje się więc, że na jeden wieczór można skomponować tak naprawdę wiele, wyjątkowych stylizacji, jednocześnie trzeba posiadać w swojej szafie odpowiednie elementy garderoby. Wobec jaki można się wystroić na wieczorną imprezę?
Czytaj dalej
pixel