Bezpieczne zakupy

Blog

Kurtka damska z futerkiem - jeansowe i zimowe modele z Dstreet
Kurtka damska z futerkiem - jeansowe i zimowe modele z DstreetW trakcie sezonu jesienno-zimowego ani rusz bez ciepłego okrycia wierzchniego. Jednak znalezienie idealnego modelu to nie lada wyzwanie. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się kurtki z futerkiem, które od kilku lat nie wychodzą z mody. Aktualnie to okrycie wierzchnie można znaleźć w praktycznie każdym sklepie odzieżowym. W tym tekście przedstawiamy najciekawsze propozycje dostępne w ofercie Dstreet.
Czytaj dalej
Najcieplejsze kurtki zimowe damskie i męskie - przegląd bardzo ciepłych kurtek
Najcieplejsze kurtki zimowe damskie i męskie - przegląd bardzo ciepłych kurtekKolor, materiał i faktura. To właśnie na te trzy cechy najczęściej zwracamy uwagę przed zakupem kurtki zimowej. Oczywiście każdy z tych elementów jest ważny, jednak nie da się ukryć, że w przypadku wyboru odzieży wierzchniej na zimę należy zwrócić szczególną uwagę na komfort cieplny, który gwarantuje nam konkretny model. Jakim kwestiom należy się przyjrzeć bliżej przed zakupem? Czym charakteryzują się ciepłe kurtki zimowe?
Czytaj dalej
Jak usunąć tłuste plamy z ubrań? Sposoby na plamę z tłuszczu na ubraniach
Jak usunąć tłuste plamy z ubrań? Sposoby na plamę z tłuszczu na ubraniach

Tłuste plamy na odzieży zazwyczaj pojawiają się nieoczekiwanie i w najmniej odpowiednim momencie. Nie ma przecież nic gorszego jak poplamienie ubrania podczas rodzinnego obiadu czy na randce. Zabrudzenie to jedno, ale pozbycie się tłustej plamy nie zawsze bywa łatwe, proste i przyjemne. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów oraz produktów, które pomogą usunąć tłuszcz z odzieży.


Czytaj dalej
Jaka kurtka do sukienki? Kurtki jeansowe i skórzane do sukienek
Jaka kurtka do sukienki? Kurtki jeansowe i skórzane do sukienek

Okazuje się, że dopasowanie kurtki do konkretnego fasonu sukienki to dla wielu kobiet nie lada wyzwanie. Część pań twierdzi, że łączenie tych dwóch elementów garderoby to modowe faux pas. Nie jest to prawdą. Wystarczy umiejętnie dobrać do siebie kurtkę i sukienkę, aby stworzyć udaną parę. W tym tekście przedstawiamy kilka pomysłów na przykładowe stylizacje.


Czytaj dalej
pixel