Bezpieczne zakupy

Blog

Moda męska lat 80-tych - jakie trendy z tamtych lat zostały z nami?
Moda męska lat 80-tych - jakie trendy z tamtych lat zostały z nami?Lata 80. w modzie zapamiętamy na długo. Nic dziwnego. Eklektyzm, błysk, disco, szał kolorów, wzorów i metalicznych materiałów oraz neonów – w latach 80. stroje były barwne, krzykliwe i widać je było z daleka. Jednocześnie triumfy święcił Giorgio Armani, wprowadzając do mody męskiej lat 80. doskonale skrojone garnitury. Wiele ówczesnych hitów jest tak samo modnych dzisiaj jak tych kilka dekad temu. Poznaj je!
Czytaj dalej
Błyszczące kurtki damskie – dlaczego warto postawić na kurtkę z połyskiem?
Błyszczące kurtki damskie – dlaczego warto postawić na kurtkę z połyskiem?Kurtka nie musi być wyłącznie okryciem wierzchnim, chroniącym nas przed wiatrem, zimnem i opadami, ale też stylowym elementem naszego looku. Zamiast zwyczajnego modelu możemy pójść o krok dalej i postawić na kurtkę z połyskiem. Nie ma wątpliwości, że mając ją na sobie, skupimy uwagę i nie przejdziemy niezauważone. Jak nosić błyszczącą kurtkę? Do czego pasuje? Wyjaśniamy!
Czytaj dalej
Figura typu gruszka: jaka sukienka, jakie spodnie pasują do sylwetki gruszki?
Figura typu gruszka: jaka sukienka, jakie spodnie pasują do sylwetki gruszki?To jeden z najpopularniejszych typów sylwetek i wbrew pozorom nie jest tak trudno wybrać korzystne stylizacje, podkreślające wszystkie atuty. Figurę gruszki, bo o niej mowa, ma też wiele światowych gwiazd i celebrytek. Podpowiadamy, jakie triki zastosować i czym kierować się podczas kupowania sukienki, spódnicy i spodni, by wyglądać jak najlepiej.
Czytaj dalej
Tencel - co to jest za materiał? Właściwości i pranie ubrań z tencelu
Tencel - co to jest za materiał? Właściwości i pranie ubrań z tenceluTencel pojawił się na rynku już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz zyskuje na popularności. Ten materiał nazywany lyocellem to włókna celulozowe uprawiane z masy drzewnej. W wielu przypadkach ta tkanina pochodzi z eukaliptusa. Nie da się ukryć, że duże domy mody i znane marki odzieżowe coraz częściej korzystają z tencelu. Nic więc dziwnego, że jest on nazywany włóknem przyszłości.
Czytaj dalej
pixel