Bezpieczne zakupy

Blog

Sylwestrowe kreacje - jak nie przesadzić?
Sylwestrowe kreacje - jak nie przesadzić?

Boże Narodzenie oficjalnie za nami, ale już za chwilę kolejna wielka okazja do świętowania — Sylwester i Nowy Rok. Wybór kreacji na tak ważną imprezę to wielkie wyzwanie, dlatego przychodzimy z pomocą — stworzyliśmy mały poradnik.


Czytaj dalej
Jak się ubrać na Wigilię?
Jak się ubrać na Wigilię?

Do świąt coraz bliżej, prezenty wybrane, porządki zrobione — czas pomyśleć o kreacjach. Uroczysta kolacja z całą rodziną zalicza się do oficjalnych wydarzeń, dlatego warto dobrze przemyśleć naszą stylizację. Dla wszystkich, którzy nie chcą popełnić błędu przy świątecznej stole, przygotowaliśmy mały poradnik, jak stworzyć idealny świąteczny outfit.


Czytaj dalej
Pomysły na prezent dla Niego
Pomysły na prezent dla Niego

Dla wszystkich odkładających zakupy na ostatni moment oraz tych, którzy dotąd bezskutecznie poszukiwali inspiracji, przygotowaliśmy kilka fantastycznych pomysłów, z których wszyscy będą zadowoleni — mamy coś idealne dla każdego: syna, męża, ojca czy dziadka. Koniec ze skarpetami pod choinką — oto przegląd prezentów dla wyjątkowych mężczyzn.


Czytaj dalej
Pomysły na prezent dla Niej
Pomysły na prezent dla Niej

Boże Narodzenie za pasem — czas wybrać prezenty dla najbliższych! Warto to zrobić wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z zakupami na ostatnią chwilę. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent dla żony, dziewczyny, mamy czy siostry możesz przestać się martwić. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na idealne i zawsze trafione prezenty dla kobiety.


Czytaj dalej
pixel